BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 14408034
nr 1440 8034
Ljusstakar
Ett par, silver, 830. Höjd: 10cm, bruttovikt: 715g
Kondition: slitage, skador, bucklor
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:04:46
20/12 18:59:08
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.